co o refleksologii mówią osoby, które doświadczyły zabiegu

.

 

I kolejna opinia około miesiąc później 🙂

PS. Widząc tak wspaniałe efekty pracy jako refleksolog, od jakiegoś czasu poświęcam się wyłącznie jej 🙂

 

 

 

 

 

🍀

„spadło mi już 6 kg… W głowie zaczyna się układać jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Najlepszy prezent na Święta Jesteś wielka w tym co robisz ” To SMS od osoby po 4 zabiegach refleksologii. Dodatkowo Pani wdrożyła proponowane przeze mnie mini wskazówki dietetyczne. Dowiedziała się w jaki sposób jeść aby chudnąc i jednocześnie czuć się syta.

🍀

„Hormony tarczycy TSH unormowały się. Było 2,47 a teraz jest 1,48. Bez proszków. Lekarka jest zdziwiona, jak to się stało.”

🍀

„Pani Kasiu, czuję się tak rozluźniona, że nie poznaję sama siebie. Jeśli się denerwuję to tak jakoś płytko. Jakbym to nie ja się wkurzała, tylko osoba obok.”

🍀

Kobieta od 30 lat cierpi na migrenowe bóle głowy. Co ok. 2 tygodnie ból jest tak silny, że właściwie wyłącza ją z normalnego funkcjonowania. Już w trakcie pierwszego zabiegu, głowa przestaje boleć. Kobieta dostaje wskazówki odnośnie właściwego nawadniania i zdrowego stylu odżywiania się. Każdego wieczoru wykonuje 5 minutową pracę domową na dłoniach. Od tego czasu minęło 8 miesięcy. Migrena nie pojawiła się ani razu.

🍀

Kobieta od 5 lat ma usuniętą macicę i jajniki. Jej organizm oszalał. Uderzenia gorąca pojawiają się dziesiątki razy na dobę. Zrobiłyśmy 3 serie zabiegów w odstępach ok. 3 tygodniowych.
„W nocy uderzenia gorąca wyciszyły się całkowicie. W ciągu dnia pojawiają się sporadycznie. W porównaniu do czasu przed zabiegami refleksologii stóp, jest niesamowita zmiana na plus.”

🍀

Pani od kilku lat ma bardzo  nieregularne okresy. Potrafią spóźnić się nawet o 40 dni. Po kilku zabiegach mówi „Jest bardzo namacalny ślad, że refleksologia pomaga. Okres pojawił się dokładnie wtedy kiedy powinien. Po 30 dniach”

🍀

Pewnego wieczoru pojawiła się u mnie kobieta, która nie była wstanie opróżnić się przez ostatnie 12 dni. Brzuch jest cały twardy, obolały. Pracujemy na stopach ok. 50 minut. Refleksy jelit twarde i spięte. Przed wyjściem do domu Pani otrzymuje wskazówki dietetyczne. Dowiaduje się, które produkty i w jaki sposób spożywać aby sobie ulżyć. Po dwóch godzinach dostaję wiadomość, że już po problemie. Na kolejnej wizycie Pani mówi, że regularność wypróżnień powróciła.

🍀

Klient ma tak spięty kark, barki i łopatki, że nie może przekręcić głowy. Zawsze obraca się całym ciałem. Po trzech zabiegach.
„Ja czuję się jak młody jelonek. Chodzę sobie, głową macham na boki i nic mnie nie boli. To niesamowite”

🍀

Klientka nie jest w stanie przespać całej nocy bez wstawania do toalety. Budzi się po 2-3 razy.  Już po pierwszym zabiegu przesypia całą noc. Ani razu nie musiała wstawać aby odwiedzić toaletę.

🍀

Kobieta miała problem z tarczycą. Kilka lat temu została ona wypalona jodem. Od tej pory jej wyniki TSH, FT3, FT4 są słabe. Nie chce brać leków, więc kiedy jest trochę lepiej ponownie odstawia je na bok. Spotykałyśmy się 2 razy w tygodniu (sobota i niedziela) przez 4 tygodnie. Dostaję telefon „Zrobiłam sobie badania. Wszystkie wyniki w normie. Dokładniej – w samym środku normy. Leki jak zwykle brałam tylko wtedy kiedy mi się o nich przypomniało. Raz na 2-3 dni. Jestem umówiona do endokrynologa i nie wiem co mam mu powiedzieć…”

🍀

Mężczyzna przyszedł z dziwnym, bardzo nieprzyjemnym, tępym bólem w okolicach żołądka. Ból promieniuje aż do łopatki. Na stopach refleksy pęcherzyka żółciowego były bardzo wrażliwie. Dokładnie je rozparcowałam, po czym wykonałam cały zabieg.
Kolejnego dnia dostaję SMS:
„Właśnie u uświadomiłem sobie, że cały dzień przeszedł bez bólu. Nawet za bardzo się nie oszczędzałem [mój przypis: wybierając produkty, które danego dnia zjadł].

🍀

„Zawsze bardzo się stresowałem. Nawet drobiazgami. Teraz jestem, życiowo wyluzowany. Nie przejmuję się tak jak wcześniej”.

Podobne informacje otrzymuję również od innych osób.

.🍀

Osoba jest nauczycielką. Od mówienia wysiada jej gardło, struny głosowe. Jeszcze przed zabiegiem prosi o coś ciepłego do picia, bo bez tego nie jest w stanie swobodnie mówić. Zaczynamy zabieg. Pracuję na refleksach szyi, gardła. I w tym momencie słyszę.
„Przestało mnie boleć gardło – zupełnie. Nie czuję już, że było takie zmęczone i obolałe”
Pokazałam strefy na stopach i rękach, które powinna rozpracowywać do kolejnego zabiegu aby ból się nie pojawił.

 

.

.

.

To tylko mała cząstka pozytywnych efektów pracy ciała, po zastosowaniu refleksologii stóp. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas zmaga się z innymi niedyspozycjami.

W każdym z nas, istnieje też wewnętrzna siła do samoleczenia. Ciało potrafi samo się uzdrowić. Potrzebuje tylko zewnętrznego bodźca aby ruszyć z miejsca. Tym bodźcem jest REFLEKSOLOGIA STÓP.

.

.